De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Najaarscompetitie 2018-2019

ELO rating lijst na ronde 6


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2393.107.7 
2Krul, R. (Rene) 2200.505.0 
3Wilde, R. de (Rik) 2155.500.0 
4Boer, L. den (Lennard) 2118.7-03.7 
5Pluymert, P.W. (Piet) 2022.118.7 
6Hennekes, J. (Jacques) 2021.3-47.4 
7Jong, J. de (Joop) 1957.629.8 
8Keeken, R. Van (Roland) 1952.000.0 
9Apon, H. (Iwahn) 1933.804.9 
10Versloot, J.W. (Jan Willem) 1929.5-19.2 
11Jiskoot, Th.E. (Theo) 1916.829.5 
12Oliemans, C. (Cor) 1916.2-48.3 
13Oevelen, P. Van (Peter) 1914.4-04.5 
14Koppelaar, V. (Victor) 1913.6-17.8 
15Vogelesang, S (Sander) 1911.900.0 
16Timmermans, A.L. (Adri) 1899.045.6 
17Jong, R de (Roel) 1880.3-33.3 
18Sitton, B. (Ben) 1876.128.5 
19Doorn, X. Van (Xander) 1866.603.6 
20Slagboom, T. (Ton) 1854.000.0 
21Schakel, L. (Lemmy) 1853.800.0 
22Griend, J. van de (Johan) 1851.208.1 
23Vos, M. (Martijn) 1837.000.0 
24Jongeneel, W. (Wim) 1835.025.4 
25Pluymert, M. (Marcel) 1817.001.0 
26Berrevoets, H. (Hans) 1807.623.2 
27Blommestein, V. van (Victor) 1779.0-34.3 
28Abee, K. (Koos) 1778.616.6 
29Boer, M.F. den (Marcel) 1773.120.9 
30Laar, J.C. van de (John) 1768.814.3 
31Timmermans, H.J. (Henk) 1760.9-05.4 
32Dwars, C. (Conchita) 1741.4-18.3 
33Bruin, W. de (Wouter) 1740.8-44.7 
34Hoff, C.D. van 't (Kees) 1733.619.5 
35Jelier, R. (Rick) 1725.4-11.4 
36Heeren, A. van (Arie) 1700.6-26.7 
37Rijneveen, M. (Martijn) 1695.037.8 
38Geus, T. De (Timon) 1681.511.9 
39Weert, G. van der (Gerben) 1649.3-29.5 
40Wingerden, E. van (Erwin) 1627.9-03.5 
41Noort, W. van (Wim) 1625.616.7 
42Schreuder, P.J. (Hans) 1600.3-14.2 
43Schot, P (Peter) 1593.031.6 
44Hoek, T. van (Thijs) 1590.9-00.6 
45Grootheest, A. van (Arend) 1587.234.6 
46Zwartjes, G. (Gert) 1578.227.7 
47Groot, B.D. (Dick) 1577.330.9 
48Haren, O.C. van (Otto) 1566.5-15.0 
49Hobe, T. (Ton) 1544.5-24.0 
50Slotboom, T (Teus) 1525.8-78.3 
51Visser, T (Theo) 1518.107.7 
52Maertelaere, A. de (Anton) 1516.6-09.1 
53Manen, B. van (Bert) 1514.901.8 
54Nugteren, B. (Bas) 1503.628.8 
55Boersma, J. A. (Hans) 1460.0-25.8 
56Bonninga, A. (Anko) 1437.0-00.9 
57Monster, H. (Henk) 1435.8-18.7 
58Nugteren, D. (Dick) 1391.914.2 
59Barends, H. (Henk) 1391.719.4 
60Vliet, W. Van (Wim) 1342.4-32.6 
61Fafie, P. (Peter) 1301.609.0 
62Vries, D. de (David) 1297.500.0 
63Mulder, R (Rien) 1278.712.3 
64Hauser, J. (Johann) 1191.0-31.5 
65Waziri, A. (Asheq) 1175.300.0 
66Vossen, C. (Cor) 1153.3-06.3 
67Herk, R. van (Robert) 1148.6-12.1 
68Vries, E de (Edward) 1144.326.8 
69Harms, A. (Aart) 1126.1-25.9 
70Dees, A. (Bram) 1118.200.0 
71Dijk, J. van (Johan) 1116.316.4 
72Poort, L (Lennahrt) 1030.8-21.4 
73Reijenga, J. (Jan) 941.304.7