De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 2


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2401.800.0 
2Krul, R. (Rene) 2214.600.0 
3Boer, L. den (Lennard) 2151.6-09.1 
4Wilde, R. de (Rik) 2143.000.0 
5Hennekes, J. (Jacques) 2024.8-19.4 
6Pluymert, P.W. (Piet) 2006.901.4 
7Jong, J. de (Joop) 1957.500.1 
8Keeken, R. Van (Roland) 1952.000.0 
9Vogelesang, S (Sander) 1938.100.0 
10Koppelaar, V. (Victor) 1928.9-04.1 
11Versloot, J.W. (Jan Willem) 1902.3-16.7 
12Oevelen, P. Van (Peter) 1901.400.0 
13Doorn, X. Van (Xander) 1896.816.7 
14Oliemans, C. (Cor) 1885.8-12.7 
15Apon, H. (Iwahn) 1882.205.3 
16Jiskoot, Th.E. (Theo) 1873.919.3 
17Jong, R de (Roel) 1872.500.0 
18Timmermans, A.L. (Adri) 1860.8-19.0 
19Berrevoets, H. (Hans) 1856.8-00.7 
20Slagboom, T. (Ton) 1854.000.0 
21Blommestein, V. van (Victor) 1844.900.0 
22Griend, J. van de (Johan) 1842.414.2 
23Sitton, B. (Ben) 1841.400.7 
24Boer, M.F. den (Marcel) 1838.604.1 
25Vos, M. (Martijn) 1837.000.0 
26Schakel, L. (Lemmy) 1824.500.0 
27Bruin, W. de (Wouter) 1803.619.0 
28Pluymert, M. (Marcel) 1794.8-14.2 
29Jongeneel, W. (Wim) 1777.5-06.7 
30Jelier, R. (Rick) 1761.614.1 
31Laar, J.C. van de (John) 1760.821.8 
32Hoff, C.D. van 't (Kees) 1749.515.6 
33Rijneveen, M. (Martijn) 1745.0-02.8 
34Timmermans, H.J. (Henk) 1731.400.0 
35Dwars, C. (Conchita) 1713.4-14.1 
36Heeren, A. van (Arie) 1696.613.8 
37Geus, T. De (Timon) 1684.400.0 
38Schot, P (Peter) 1668.502.4 
39Hoek, T. van (Thijs) 1651.530.4 
40Noort, W. van (Wim) 1642.314.6 
41Wingerden, E. van (Erwin) 1640.8-15.0 
42Weert, G. van der (Gerben) 1640.1-31.1 
43Grootheest, A. van (Arend) 1609.6-00.4 
44Schreuder, P.J. (Hans) 1578.901.6 
45Zwartjes, G. (Gert) 1562.6-15.0 
46Hobe, T. (Ton) 1561.701.2 
47Groot, B.D. (Dick) 1552.3-15.8 
48Visser, T (Theo) 1542.715.7 
49Slotboom, T (Teus) 1536.630.4 
50Maertelaere, A. de (Anton) 1515.000.0 
51Haren, O.C. van (Otto) 1503.5-30.1 
52Manen, B. van (Bert) 1502.4-15.5 
53Monster, H. (Henk) 1440.829.8 
54Bonninga, A. (Anko) 1403.0-15.3 
55Barends, H. (Henk) 1400.700.9 
56Boersma, J. A. (Hans) 1393.8-16.4 
57Nugteren, D. (Dick) 1374.000.0 
58Vliet, W. Van (Wim) 1337.1-16.0 
59Soeterbroek, J (Jaimy) 1327.032.5 
60Fafie, P. (Peter) 1276.1-32.6 
61Herk, R. van (Robert) 1263.533.7 
62Mulder, R (Rien) 1253.6-16.7 
63Waziri, A. (Asheq) 1175.300.0 
64Dijk, J. van (Johan) 1129.230.4 
65Vries, E de (Edward) 1115.0-00.2 
66Vossen, C. (Cor) 1111.7-15.5 
67Acar, B (Bilal) 1087.813.7 
68Harms, A. (Aart) 1084.9-06.6 
69Poort, L (Lennahrt) 1030.4-03.7 
70Reijenga, J. (Jan) 896.8-18.2