De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 9


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2399.6-02.2 
2Krul, R. (Rene) 2206.4-08.1 
3Boer, L. den (Lennard) 2144.4-16.3 
4Wilde, R. de (Rik) 2128.2-14.8 
5Hennekes, J. (Jacques) 2028.7-15.5 
6Pluymert, P.W. (Piet) 1990.2-15.4 
7Jong, J. de (Joop) 1981.824.4 
8Keeken, R. Van (Roland) 1952.000.0 
9Koppelaar, V. (Victor) 1943.410.4 
10Vogelesang, S (Sander) 1938.100.0 
11Oevelen, P. Van (Peter) 1914.613.2 
12Doorn, X. Van (Xander) 1914.033.8 
13Versloot, J.W. (Jan Willem) 1906.2-12.8 
14Apon, H. (Iwahn) 1896.219.2 
15Jong, R de (Roel) 1888.816.3 
16Oliemans, C. (Cor) 1879.7-18.8 
17Jiskoot, Th.E. (Theo) 1868.814.2 
18Sitton, B. (Ben) 1867.226.5 
19Slagboom, T. (Ton) 1854.000.0 
20Timmermans, A.L. (Adri) 1844.1-35.7 
21Vos, M. (Martijn) 1837.000.0 
22Boer, M.F. den (Marcel) 1830.4-04.1 
23Berrevoets, H. (Hans) 1828.1-29.3 
24Schakel, L. (Lemmy) 1824.500.0 
25Griend, J. van de (Johan) 1815.8-12.4 
26Blommestein, V. van (Victor) 1813.8-31.1 
27Laar, J.C. van de (John) 1798.359.3 
28Bruin, W. de (Wouter) 1788.704.1 
29Timmermans, H.J. (Henk) 1786.354.9 
30Jongeneel, W. (Wim) 1783.2-01.1 
31Pluymert, M. (Marcel) 1769.9-39.1 
32Hoff, C.D. van 't (Kees) 1760.326.5 
33Heeren, A. van (Arie) 1730.047.2 
34Jelier, R. (Rick) 1723.2-24.2 
35Geus, T. De (Timon) 1698.013.6 
36Dwars, C. (Conchita) 1697.6-29.9 
37Rijneveen, M. (Martijn) 1696.6-51.1 
38Noort, W. van (Wim) 1687.860.2 
39Wingerden, E. van (Erwin) 1636.6-19.2 
40Hoek, T. van (Thijs) 1633.512.3 
41Grootheest, A. van (Arend) 1624.915.0 
42Weert, G. van der (Gerben) 1623.8-47.4 
43Schot, P (Peter) 1620.4-45.7 
44Slotboom, T (Teus) 1592.686.4 
45Hobe, T. (Ton) 1584.323.8 
46Visser, T (Theo) 1571.744.8 
47Schreuder, P.J. (Hans) 1557.6-19.8 
48Zwartjes, G. (Gert) 1557.6-20.1 
49Maertelaere, A. de (Anton) 1540.225.2 
50Groot, B.D. (Dick) 1536.7-31.4 
51Haren, O.C. van (Otto) 1503.5-30.1 
52Manen, B. van (Bert) 1497.4-20.4 
53Monster, H. (Henk) 1435.024.0 
54Bonninga, A. (Anko) 1398.7-19.6 
55Soeterbroek, J (Jaimy) 1388.594.0 
56Nugteren, D. (Dick) 1381.908.0 
57Barends, H. (Henk) 1362.7-37.1 
58Boersma, J. A. (Hans) 1344.2-65.9 
59Vliet, W. Van (Wim) 1323.6-29.5 
60Fafie, P. (Peter) 1290.4-18.4 
61Herk, R. van (Robert) 1275.245.4 
62Mulder, R (Rien) 1268.6-01.8 
63Waziri, A. (Asheq) 1175.300.0 
64Vries, E de (Edward) 1133.217.9 
65Vossen, C. (Cor) 1133.005.8 
66Harms, A. (Aart) 1123.632.2 
67Dijk, J. van (Johan) 1118.019.2 
68Acar, B (Bilal) 1065.4-08.7 
69Poort, L (Lennahrt) 1015.6-18.5 
70Berg, T. van den (Tobias) 967.1-32.9 
71Reijenga, J. (Jan) 865.3-49.6