De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Herfstcompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 11


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2401,008,5 
2Krul, R. (Rene) 2208,3-05,7 
3Wilde, R. de (Rik) 2158,809,6 
4Boer, L. den (Lennard) 2140,1-14,1 
5Hennekes, J. (Jacques) 2024,510,0 
6Pluymert, P.W. (Piet) 2003,603,7 
7Koppelaar, V. (Victor) 1982,017,2 
8Jong, J. de (Joop) 1973,126,4 
9Keeken, R. van (Roland) 1952,000,0 
10Vogelesang, S. (Sander) 1946,808,6 
11Doorn, X. van (Xander) 1935,015,2 
12Oevelen, P. van (Peter) 1914,600,0 
13Oliemans, C. (Cor) 1909,832,3 
14Apon, H. (Iwahn) 1890,8-00,4 
15Versloot, J.W. (Jan Willem) 1873,4-30,6 
16Sitton, B. (Ben) 1873,2-17,5 
17Jiskoot, L. (Laurens) 1868,568,5 
18Griend, J. van de (Johan) 1855,538,7 
19Slagboom, T. (Ton) 1854,000,0 
20Jong, R de (Roel) 1851,1-23,8 
21Blommestein, V. van (Victor) 1844,0-04,0 
22Vos, M. (Martijn) 1837,000,0 
23Berrevoets, H. (Hans) 1826,331,8 
24Wilde-Schakel, L. de (Lemmy) 1824,500,0 
25Bruin, W.J. de (Wouter) 1824,1-21,6 
26Timmermans, H.J. (Henk) 1804,824,9 
27Jiskoot, Th.E. (Theo) 1796,4-50,5 
28Timmermans, A.L. (Adri) 1794,8-58,7 
29Boer, M.F. den (Marcel) 1794,1-03,6 
30Heeren, A. van (Arie) 1747,1-09,2 
31Pluymert, M. (Marcel) 1746,9-34,2 
32Laar, J.C.A. van de (John) 1744,4-47,7 
33Abee, K. (Koos) 1743,135,9 
34Jelier, R. (Rick) 1735,619,0 
35Rijneveen, M. (Martijn) 1729,423,2 
36Dwars, C. (Conchita) 1726,924,7 
37Jongeneel, W. (Wim) 1720,3-49,5 
38Geus, T. de (Timon) 1698,000,0 
39Hoff, C.D. van 't (Kees) 1681,7-64,5 
40Veen, M van der (Michiel) 1644,944,9 
41Noort, W. van (Wim) 1637,5-21,5 
42Schot, P. (Peter) 1634,057,9 
43Weert, G. van der (Gerben) 1632,0-17,6 
44Grootheest, A. van (Arend) 1624,814,2 
45Hoek, T. van (Thijs) 1608,500,0 
46Soeterbroek, J. (Jaimy) 1607,597,1 
47Wingerden, E. van (Erwin) 1588,0-19,7 
48Hobe, T. (Ton) 1563,8-14,5 
49Groot, B.D. (Dick) 1563,417,4 
50Slotboom, T. (Teus) 1543,5-28,6 
51Visser, T. (Theo) 1530,8-28,1 
52Zwartjes, G. (Gert) 1530,4-00,7 
53Maertelaere, A. de (Anton) 1522,010,9 
54Schreuder, P.J. (Hans) 1521,7-22,5 
55Haren, O.C. van (Otto) 1516,112,6 
56Manen, B. van (Bert) 1465,4-14,0 
57Nugteren, D. (Dick) 1432,730,3 
58Bonninga, A. (Anko) 1431,220,4 
59Monster, H. (Henk) 1412,2-18,9 
60Barends, H. (Henk) 1376,2-22,7 
61Boersma, J. A. (Hans) 1343,6-11,4 
62Vliet, W. van (Wim) 1306,701,7 
63Fafie, P. (Peter) 1275,1-04,3 
64Herk, R. van (Robert) 1242,013,9 
65Vries, E. de (Edward) 1208,977,2 
66Mulder, R (Rien) 1171,1-81,4 
67Vossen, C. (Cor) 1141,212,0 
68Harms, A. (Aart) 1135,306,2 
69Dijk, J. van (Johan) 1056,0-55,6 
70Poort, L. (Lennahrt) 1041,307,6 
71Reijenga, J. (Jan) 1000,565,6 
72Rudorf, R. (Karsten) 928,9-21,1 
73Berg, T. van den (Tobias) 852,8-69,6