De ELO lijst is de interne ELO lijst. De FIDE en KNSB ratings worden niet meegenomen bij de vaststelling van deze rating.

Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

ELO rating lijst na ronde 15


Pl NaamClubratingW/V 
 
1Timmermans, M.A. (Mark) 2392.5-09.3 
2Krul, R. (Rene) 2214.0-00.6 
3Wilde, R. de (Rik) 2149.206.2 
4Boer, L. den (Lennard) 2148.4-12.3 
5Hennekes, J. (Jacques) 2014.5-29.7 
6Pluymert, P.W. (Piet) 1993.9-11.6 
7Koppelaar, V. (Victor) 1957.424.3 
8Keeken, R. Van (Roland) 1952.000.0 
9Jong, J. de (Joop) 1951.3-06.1 
10Vogelesang, S (Sander) 1938.100.0 
11Doorn, X. Van (Xander) 1919.839.7 
12Oevelen, P. Van (Peter) 1914.613.2 
13Versloot, J.W. (Jan Willem) 1909.8-09.2 
14Apon, H. (Iwahn) 1891.314.3 
15Sitton, B. (Ben) 1890.750.0 
16Oliemans, C. (Cor) 1881.2-17.3 
17Timmermans, A.L. (Adri) 1876.1-03.7 
18Jong, R de (Roel) 1874.902.4 
19Slagboom, T. (Ton) 1854.000.0 
20Blommestein, V. van (Victor) 1848.003.1 
21Jiskoot, Th.E. (Theo) 1846.9-07.7 
22Bruin, W. de (Wouter) 1841.056.5 
23Vos, M. (Martijn) 1837.000.0 
24Schakel, L. (Lemmy) 1824.500.0 
25Laar, J.C. van de (John) 1807.368.3 
26Griend, J. van de (Johan) 1801.5-26.7 
27Berrevoets, H. (Hans) 1794.5-63.0 
28Boer, M.F. den (Marcel) 1794.0-40.5 
29Pluymert, M. (Marcel) 1781.1-27.9 
30Timmermans, H.J. (Henk) 1779.948.5 
31Jongeneel, W. (Wim) 1769.8-14.5 
32Heeren, A. van (Arie) 1763.881.0 
33Hoff, C.D. van 't (Kees) 1752.218.3 
34Jelier, R. (Rick) 1716.6-30.9 
35Dwars, C. (Conchita) 1702.2-25.3 
36Geus, T. De (Timon) 1698.013.6 
37Rijneveen, M. (Martijn) 1697.1-50.7 
38Abee, K. (Koos) 1684.723.0 
39Noort, W. van (Wim) 1661.233.6 
40Weert, G. van der (Gerben) 1635.1-36.2 
41Wingerden, E. van (Erwin) 1622.2-33.6 
42Hoek, T. van (Thijs) 1608.5-12.6 
43Grootheest, A. van (Arend) 1608.3-01.6 
44Slotboom, T (Teus) 1591.485.2 
45Hobe, T. (Ton) 1578.317.8 
46Schot, P (Peter) 1571.9-94.3 
47Visser, T (Theo) 1565.438.5 
48Schreuder, P.J. (Hans) 1553.4-24.0 
49Groot, B.D. (Dick) 1545.2-22.9 
50Zwartjes, G. (Gert) 1529.5-48.2 
51Maertelaere, A. de (Anton) 1521.606.6 
52Haren, O.C. van (Otto) 1503.5-30.1 
53Soeterbroek, J (Jaimy) 1491.2196.8 
54Manen, B. van (Bert) 1479.4-38.5 
55Monster, H. (Henk) 1426.415.4 
56Bonninga, A. (Anko) 1404.3-14.0 
57Nugteren, D. (Dick) 1402.428.5 
58Barends, H. (Henk) 1398.9-00.8 
59Boersma, J. A. (Hans) 1358.5-51.7 
60Vliet, W. Van (Wim) 1305.0-48.1 
61Fafie, P. (Peter) 1275.9-32.8 
62Mulder, R (Rien) 1256.7-13.7 
63Herk, R. van (Robert) 1217.6-12.2 
64Waziri, A. (Asheq) 1175.300.0 
65Vries, E de (Edward) 1136.421.1 
66Vossen, C. (Cor) 1129.101.9 
67Harms, A. (Aart) 1129.137.7 
68Dijk, J. van (Johan) 1103.504.8 
69Acar, B (Bilal) 1087.613.5 
70Poort, L (Lennahrt) 1035.301.2 
71Ginneken, M. van (Manon) 985.7-14.3 
72Reijenga, J. (Jan) 935.820.8 
73Berg, T. van den (Tobias) 930.5-69.5