De competitie ranglijst toont de stand binnen de herfst-, winter- en voorjaarscompetitie. Deelnemers aan het Kampioenschap van Schaakclub Dordrecht (ofwel de Kroongroep) worden op deze lijst getoond met een "K". Spelers die buiten mededinging aan de competitie meedoen worden aangegeven met een "*".

Schaakclub Dordrecht, Totaal stand kampioensgroep


 Naam12345678Total
1Timmermans, M.A. (Mark)..111115
2Krul, R. (Rene).0.510.511.4
 Boer, L. den (Lennard).0.511.0.514
4Jong, J. de (Joop)000111.3
5Hennekes, J. (Jacques)00.500..0.51
 Wilde, R. de (Rik)00.0.1.1
7Oliemans, C. (Cor)000.50.0.0.5
 Apon, H. (Iwahn)0.0.0.5..0.5


Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

Competitie ranglijst na ronde 9, Groep nummer 0


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Jong, J. de (Joop) 2019.24.0757.1 
2Timmermans, M.A. (Mark) 2471.83.5487.5 
3Apon, H. (Iwahn) 1926.92.5550.0 
4 Boer, L. den (Lennard) 2166.82.5550.0 
5 Hennekes, J. (Jacques) 2045.31.5437.5 
6 Oliemans, C. (Cor) 1867.11.5530.0 
7 Wilde, R. de (Rik) 2123.01.0250.0 
8 Krul, R. (Rene) 2158.51.0250.0 


Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

Competitie ranglijst na ronde 9, Groep nummer 1


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Pluymert, P.W. (Piet) 2005.43.5658.3 
2Doorn, X. Van (Xander) 1977.83.5570.0 
3Koppelaar, V. (Victor) 1971.12.5462.5 
4 Versloot, J.W. (Jan Willem) 1963.13.0560.0 
5 Sitton, B. (Ben) 1921.14.0666.7 
6 Jiskoot, Th.E. (Theo) 1903.02.5462.5 
7 Oevelen, P. Van (Peter) 1897.91.01100.0 
8 Jong, R de (Roel) 1895.11.01100.0 
9 Boer, M.F. den (Marcel) 1866.32.0540.0 
10 Jongeneel, W. (Wim) 1836.33.0560.0 
11 Griend, J. van de (Johan) 1830.32.5641.7 
12 Berrevoets, H. (Hans) 1829.52.5641.7 
13 Timmermans, A.L. (Adri) 1828.41.0425.0 
14 Bruin, W. de (Wouter) 1822.81.5350.0 
15 Blommestein, V. van (Victor) 1782.70.5412.5 
16 Pluymert, M. (Marcel) 1750.90.5412.5 


Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

Competitie ranglijst na ronde 9, Groep nummer 2


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Laar, J.C. van de (John) 1894.14.5590.0 
2Timmermans, H.J. (Henk) 1861.33.5487.5 
3Hoff, C.D. van 't (Kees) 1847.94.5675.0 
4 Heeren, A. van (Arie) 1787.24.5675.0 
5 Noort, W. van (Wim) 1758.05.0683.3 
6 Jelier, R. (Rick) 1714.71.0333.3 
7 Geus, T. De (Timon) 1701.51.01100.0 
8 Hoek, T. van (Thijs) 1655.03.0650.0 
9 Rijneveen, M. (Martijn) 1654.81.5625.0 
10 Dwars, C. (Conchita) 1647.80.020.0 
11 Grootheest, A. van (Arend) 1641.44.0850.0 
12 Visser, T (Theo) 1620.95.0862.5 
13 Hobe, T. (Ton) 1620.45.0862.5 
14 Weert, G. van der (Gerben) 1619.53.5843.8 
15 Wingerden, E. van (Erwin) 1607.42.0633.3 
16 Schot, P (Peter) 1590.13.0837.5 
17 Schreuder, P.J. (Hans) 1545.33.0742.9 
18 Zwartjes, G. (Gert) 1537.51.5437.5 
19 Groot, B.D. (Dick) 1491.12.0728.6 
20 Haren, O.C. van (Otto) 1453.40.020.0 
21 Manen, B. van (Bert) 1437.00.5225.0 


Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

Competitie ranglijst na ronde 9, Groep nummer 3


PL NaamCPPntPartijen% 
 
1Slotboom, T (Teus) 1688.96.0785.7 
2Maertelaere, A. de (Anton) 1576.83.5570.0 
3Soeterbroek, J (Jaimy) 1471.36.5972.2 
4 Monster, H. (Henk) 1465.05.5961.1 
5 Nugteren, D. (Dick) 1395.34.5856.3 
6 Bonninga, A. (Anko) 1379.13.0742.9 
7 Barends, H. (Henk) 1361.53.0742.9 
8 Herk, R. van (Robert) 1339.05.5868.8 
9 Vliet, W. Van (Wim) 1333.73.5750.0 
10 Boersma, J. A. (Hans) 1318.32.0728.6 
11 Fafie, P. (Peter) 1300.22.5550.0 
12 Mulder, R (Rien) 1289.73.5658.3 
13 Vries, E de (Edward) 1174.64.5764.3 
14 Harms, A. (Aart) 1157.65.0862.5 
15 Dijk, J. van (Johan) 1119.63.5843.8 
16 Vossen, C. (Cor) 1116.22.0450.0 
17 Acar, B (Bilal) 1082.23.0650.0 
18 Poort, L (Lennahrt) 999.62.0633.3 
19 Berg, T. van den (Tobias) 931.10.030.0 
20 Reijenga, J. (Jan) 734.90.090.0 


Schaakclub Dordrecht, Voorjaarscompetitie 2019

Nog niet gespeeld of te weinig partijen


* Keeken, R. Van (Roland) 1932.00.00.0 
* Vogelesang, S (Sander) 1898.10.00.0 
* Slagboom, T. (Ton) 1814.00.00.0 
* Vos, M. (Martijn) 1797.00.00.0 
* Schakel, L. (Lemmy) 1764.50.00.0 
* Waziri, A. (Asheq) 1115.30.00.0